هیچ چیز بهتر از حقیقت نیست

 
به قلم : دریا - ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٧/۱٥
 

سلامی به مبارکيه ماه رمضان به همه عزيزانم

ممهدی غوغا  كننده عشق

http://www.daftareshghe.blogsky.com/

دوستان گلم قول داده بودم که هر بار، متولد يک ماه رو تجزيه و تحليل کنم، و اينبار شانس آقا مهدی گل شد که ۱۶ مهر ماه تولدشه

متولد مهر هستی،ماه مهر و محبت.به همين دليل و از آنجا که در همه عمر به دنبال عدالت، تعادل و زيبايی هستی، با طبع غنی و روح مثبت خود همواره در حال سنجش مطالب و بالا و پايين کردن ترازويی هستی که مايله بالاخره به نقطه تعادل برسه و در آنجا توقف کنه.

آيا تا بحال متوجه شدی که قادر هستی اتفاقات آينده رو در خواب ببيني؟ يا فکر ديگران رو بخونی ؟ اگر به اين مطلب توجهی نکردی، بدون که حس ششم بسيار قوی و فعالی داری.

فردی بسيار پر حوصله،پر پيله،سمج،مثبت، خوش حافظه و با استعداد هستی،که معمولا هر کاری رو که شروع کنی موفق خواهی شد....

صادق و صميمی، خونگرم و خندان هستی، بهمين خاطر همه شما رو دوست دارند.

يک نکته بسيار جالب اينکه، مرد متولد مهر،بخاطر طبع ملايم و محبوب و احساس عشق و ملاطفتی که داره،بسيار سليم النفس تر از زن متولد مهر است.

موسيقی در خون متولد مهر جاريه، و تعادل و سلامتی لازم را برای او به ارمغان ميآورد.مطالعه، نشستن در سکوت، پياده روی در طبيعت بخصوص کوه و صحرا،خالی کردن ذهن و تمرين مثبت انديشی، متولد مهر را به هم آهنگی و سلامت لازم رهنمون ميکنه.

دوستان عزيز، کليد اصلی ورود به دروازه مهر و محبت متولد مهر ماه، زمانی تقديم به شما ميشود که، پرداخت قيمت آن را به اندازه کافی داشته باشيد. و قيمت مهر و محبت، در ماه مهر و محبت، نيست مگر مهر و محبت

                     ****تولــــــــــــــــــــــــدتــــــــــــــــــون مبــــــــارك ****

                                                                دريا  ۱۵/۷/۱۳۸۴

 


 
comment گلهای هدیه شده ()