هیچ چیز بهتر از حقیقت نیست

هفت سالگی وبلاگم
به قلم : دریا - ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٢٩
 

با سلام به دوستان

دوستان قدیمی  که دیگه نیستند و  شاید هم هستند و  خودی نشون نمیدند.

و  سلام  به

دوستانی که هنوز هم هستند و به من و این خونه لطف دارند .

و  سلام به

دوستان جدیدی که گاه گداری سرکی میکشند و منو خوشحال میکنند .

و سلام به

دوستانی که گذری به اینجا میایند و میروند .

امروز دقیقا  هفت سال میشه که من اینجا با شما دوستان در ارتباط هستم .

 هفت سال پیش زمانی که  تصمیم گرفتم وبلاگی داشته باشم  که بتونم حرفهای دلم رو بنویسم , با کمک یه نفر که بعدها شد یه دوست خوب , این وبلاگ رو درست کردیم .

در عرض این هفت سال  وبلاگم قالب های مختلفی رو داشته , گاهی اوقات دوستانی که علاقه به این بلاگ داشتند فالب مخصوصی می ساختند و وبلاگمو تازه میکردند ,اما هیچ وقت اسم وبلاگم  رو عوض نکردم .

در عرض این هفت سال  گاهی مطالبی از دست نوشته های خودم رو مینوشتم و گاهی اوقات هم متن و شعرهای دیگران رو مینوشتم . گاهی هم سکوت اختیار میکردم .

در عرض این  چندین سال اخیر گاهی اوقات به آخر راه میرسیدم و تصمیم  میگرفتم که وبلاگ رو ببندم  اما با بودن دوستان خوبی که این مدت پیدا کرده بودم  از این کار صرفه نظر میکردم .

یادم میاید که اوایل  حتما هفته ای یک بار باید مطلبی مینوشتم و  به همه دوستان خبر میدادم  و بقولی وبلاگ بازی میکردم . اما بمرور زمان بخاطر گرفتاریهای روزمره و رفتن یکی  یکی  دوستان ,کمتر و کمتر  نوشتم تا  به  امروزه که  چندین ماه میگذره و به در خواست دوستان یا دوستی  نوشته ای رو مینویسم یا  کپی میکنم .

در عرض این هفت سال اتفاقات خوب  و بدی  رخ داد و تجربه های  خوب و بد من هم بیشتر و بیشتر شد . ولی همه شون رو دوست داشتم و  دارم , چون تجربه هایی بود که در زندگی واقعی  هیچ وقت بدست نمیاید .

در عرض این هفت سال همیشه مطالبی رو نوشتم که حقیقت داشته و حرف دلم بوده و هست . به شعر علاقه زیادی دارم و زمانی فکر میکردم میتونم شعر دلم رو  بگم و بنویسم اما دریغ از یک خط شعر لبخند 

اینجا رو  خیلی دوست دارم چون خاطره های زیادی دارم و تا جایی که در توانم باشه سعی میکنم نگهداریش کنم .

قلبقلبقلب تولدت مبارک خونه قشنگم قلب قلبقلب

 قلب هیچ چیز بهتر از حقیقت نیست  قلب  

این شعار من بوده و هست و خواهد بود

 

                                                                                 دریا  29 دی 1390

 


 
comment گلهای هدیه شده ()